امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39928
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 29
مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تاکید بر لزوم تعریف مفهوم ...

مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تاکید بر لزوم تعریف مفهوم اعتدال از سوی رئیس جمهور گفت: روحانی بخشی از این تعریف را در انتخاب وزرا و همکاران خود ارائه داده است و با توجه به مباحثی که در مجلس مطرح شد، هم تعریف رئیس جمهور از مفهوم اعتدال آشکارتر از گذشته بیان گردید و هم داوری نمایندگان کمک بسزایی به شفاف‌تر شدن مفهوم اعتدال گرایی در دولت یازدهم کرد.

وی با بیان اینکه افراد باید نقطه اعتدال را آرمان‌های انقلاب، فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام در نظر بگیرند، تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد در گذشته، خودشان را نقطه اعتدال می‌دانستند و بر مبنای آن هر کسی که با آنها مخالف بود افراطی و هرکسی را که با آنها هم نظر بود، معتدل می‌نامیدند.

شاکری خاطرنشان کرد: در همین راستا از آقای روحانی انتظار می‌رود که نقطه اعتدال را شفاف بیان کند و مشخص نماید ترازوی اعتدال چیست. اگر آرمان‌های انقلاب فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام را به عنوان ترازوی انقلاب در نظر بگیرد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و دولت در مسیر پیشرفت قرار خواهد گرفت. در غیر این صورت مسیرها در سیاست‌ خارجی، اقتصاد، فرهنگ و ... منحرف می‌شود.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان به پایبندی دولت مردان و همکاران رئیس جمهور و ارزش‌های انقلاب تاکید کرد و افزود: در انتخاب همکاران دولت نباید صرفا به مجرم و متهم نبودن در جمهوری اسلامی بسنده کرد بلکه باید افرادی انتخاب شوند که پرچم دار انقلاب اسلامی بوده و به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی پایبند باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار