امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39933
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از یورونیوز، سیگارهای الکترونیک که این روزها به ویژه مورد توجه جوانان برای ترک سیگار قرار دارد دارای مضرراتی از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از یورونیوز، سیگارهای الکترونیک که این روزها به ویژه مورد توجه جوانان برای ترک سیگار قرار دارد دارای مضرراتی از جمله سرطان‌زایی است.

نتیجه تحقیقات منتشر شده در فرانسه در حالی صورت گرفت که دولت این کشور از ماه مه استعمال این نوع سیگارها را در اماکن عمومی ممنوع اعلام کرد.

«توما لارنسو» مدیر انجمن دفاع از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: این سیگار به اندازه‌ای که عنوان می‌شود مضر نیست اما نباید آن را دست کم بگیریم، چراکه کاملا هم سالم نیست.

ممنوعیت استعمال سیگارهای الکترونیک در اماکن عمومی و اعلام مضر بودن آن می‌تواند به صنعت تولید آن در فرانسه آسیب رساند؛ در این کشور حدود یک میلیون تن از سیگارهای الکترونیک استفاده می‌کنند.

در حالی که فروشندگان سیگارهای الکترونیک اصرار دارند که این محصول بی ضرر است، برخی از کارشناسان بهداشت و سلامت در فرانسه بر این باورند که این نوع سیگارها می‌تواند نسبت به هدف تولیدکنندگان نتیجه عکس به بار آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار