امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39934
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 27
سعید یوسف‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: ظرفیت‌های فرهنگی از جمله مواردی است که در هر زمینه‌ای باید از آن به بهترین نحو ...

سعید یوسف‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: ظرفیت‌های فرهنگی از جمله مواردی است که در هر زمینه‌ای باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد در امر حفاظت از محیط زیست استان گفت: سازمان‌های مردم نهاد باید از همه ظرفیت‌های زیست محیطی به خوبی استفاده کنند تا بتوانند به سمت توانمندسازی پیش روند.

یوسف‌پور همچنین با اشاره به نقش دانش بومی در صیانت از محیط زیست این گنجینه ارزشمند استان افزود: چگونه برقرار کردن ارتباط با مردم در زمینه حفظ محیط زیست و منابع طبیعی می‌تواند یکی از عوامل تاثیرگذار بر محیط زیست باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه باید از ایده‌ها و تجربیات گذشتگان استفاده کرد، بیان داشت: نحوه تعامل با طبیعت می‌تواند به نفع خود مردم باشد.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده قیصری، گفت: ماموران یگان حفاظت منطقه حفاظت شده قیصری در شهرستان کوهرنگ، در حین گشت و کنترل و اجرای مقررات شکار و صید موفق به دستگیری یک نفر متخلف شکار در محدوده تحت حفاظت شدند.

یوسف‌پور افزود: از این متخلف یک قبضه سلاح به همراه مهمات و لاشه یک راس کل وحشی کشف و ضبط شده است.

وی با تاکید بر افزایش یافتن ضریب حفاظت در مناطق تحت حفاظت تصریح کرد: با متخلفان زیست محیطی به ویژه در مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان، مامورین یگان حفاظت به طور قاطع برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/68001/ب30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها