امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39935
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، این روزها اهالی رسانه و مطبوعات کشور همه در انتظار تعیین تکلیف معاونت مطبوعاتی کشور هستند اما تا این لحظه هیچگونه حکمی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، این روزها اهالی رسانه و مطبوعات کشور همه در انتظار تعیین تکلیف معاونت مطبوعاتی کشور هستند اما تا این لحظه هیچگونه حکمی برای تعیین سکان‌دار جدید معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد صادر نشده است.

معاون مطبوعاتی از حساس‌ترین معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که کار نظارت بر مطبوعات بر عهده این معاونت است.

به دنبال پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده است که تاکنون حکمی برای تعیین سکان‌دار جدید این معاونت زده نشده است و نقل قول‌‌ها حاکی از آن است که محمدجعفر محمدزاده، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دهم همچنان در پست خود باقی خواهد ماند.

از زمان انتصاب وزیر ارشاد در دولت یازدهم گزینه‌های متعددی برای سکان‌داری معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد مطرح شد که از جمله این گزینه‌ها می‌توان به سید احسان قاضی‌زاده هاشمی،  محمد علی وکیلی، پرویز اسماعیلی، سید محمد صفی‌زاده و حسین انتظامی اشاره کرد.

از آنجایی که رسانه رکن چهارم دموکراسی است بهتر است هرچه سریع‌تر تکلیف معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد مشخص شود، در این میان باید توجه داشت که حسن روحانی، ریاست جمهوری در 13مرداد ماه سال جاری وزرای پیشنهادی خود برای تصدی 18 وزارتخانه معرفی کرد و وزرای پیشنهادی در23 مردادماه آراء اعتماد را از نمایندگان مجلس کسب کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار