امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39941
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ اکبر امینی، رئیس پلیس فتا اردبیل در تشریح این خبر افزود: کارشناسان پلیس فتا این استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ اکبر امینی، رئیس پلیس فتا اردبیل در تشریح این خبر افزود: کارشناسان پلیس فتا این استان در پی رصد و پایش فضای مجازی در راستای اجرای طرح مبارزه با آموزش ساخت بمب و مواد محترقه و کاهش جرایم در فضای مجازی، وبلاگی به آدرس معلوم را شناسایی و اقدامات خود را جهت شناسایی گرداننده این وبلاگ آغاز کردند.

سرهنگ امینی ادامه داد: در این راستا کارآگاهان پلیس فتا با تحقیقات گسترده میدانی و با بهره گیری از تکنیک‌های فنی و پلیسی مدیر وبلاگ به هویت معلوم، اهل و ساکن اردبیل شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا اردبیل افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه بزه انتسابی بوده ولی نهایتاً پس از ارائه مدارک و مستندات جمع آوری شده به بزه ارتکابی معترف و لب به سخن گشود.

در ادامه پرونده در معیت متهم به دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل ارسال و قرار مناسب صادر و روانه زندان شد.

در ادامه رئیس پلیس فتا استان اردبیل که با پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت‌وگو می‌کرد، هشدار داد: افرادی که در زمینه طراحی و ایجاد سایت و یا وبلاگ به جهت تبلیغ و آموزش ساخت بمب و مواد محترقه در فضای مجازی فعالیت دارند منتظر حضور مامورین پلیس فتا باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها