امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39945
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در دیدار با نویسنده برجسته حوزه میراث فرهنگی و پژوهشگر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در دیدار با نویسنده برجسته حوزه میراث فرهنگی و پژوهشگر در مسائل تاریخی شهرستان اهواز «محمدحسن هدایت اهوازی» با همراهی جمعی از دوستداران میراث فرهنگی اظهار کرد: تکریم نویسندگان حوزه میراث فرهنگی باید در صدر برنامه‌های تدوین شده حوزه میراث فرهنگی خوزستان قرار گیرد.
 وی با اشاره به اینکه نویسندگان حوزه میراث فرهنگی تدوین کنندگان فرهنگ هستند، افزود: تدوین کنندگان و تولید کنندگان کالاهای فرهنگی برای استفاده عموم در جامعه را باید قدر شناسی کرد و جایگاه رفیع این افراد را پاس داشت تا تولیدات فاخر در این زمینه رونق بیشتری گرفته و نویسندگان در این عرصه با جدیت بیشتری به تلاش بپردازند.
 این مقام مسئول با اشاره به اینکه باید از نویسندگان و پژوهشگران در این حوزه حمایت بیشتری شود، گفت: از همه توان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان استفاده می‌کنیم تا بتوانیم گامی در راستای حمایت از نویسندگان حوزه میراث فرهنگی برداریم.

وی تاکید کرد: حفاظت از آثار چاپ شده و ایجاد بانک کتاب در این زمینه بسیار اهمیت دارد و باید مکانی در راستای نگهداری این گنجینه‌های تدوین شده در نظر گرفته شود.
انتهای پیام/72006/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها