امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39959
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، بهرام صادقی بی غم دبیر علمی کنفرانس دانش‌آموزی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اظهار داشت: این ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، بهرام صادقی بی غم دبیر علمی کنفرانس دانش‌آموزی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اظهار داشت: این کنفرانس همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، اواخر مهر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر دانش‌آموزان، معلمین و پژوهشگران حوزه دانش‌آموزی نیز می‌توانند مقالات، گزارش فنی تولیدات و ایده‌های خود را به این کنفرانس ارسال کنند.

صادقی، مهم‌ترین محورهای این کنفرانس را مهندسی کامپیوتر، هوش مصنوعی، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع، رباتیک در زمینه کامپیوتر و بازی‌های کامپیوتری، مدارس هوشمند، یادگیری و آموزش الکترونیکی، شهروند دیجیتال، شبکه‌های اجتماعی و زندگی مجازی، خانه‌های هوشمند، روانشناسی، مدیریت، حقوق و جرایم رایانه‌ای، علوم تربیتی و آموزشی، فرهنگ، پزشکی و سلامت الکترونیکی و بازی‌های آموزشی در زمینه رسانه دیجیتال و ایده‌های ذکر کرد..

وی ادامه داد: اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام در سایت کنفرانس به آدرس www.citadim.org قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند در هر کدام از بخش‌ها شرکت کنند.

صادقی با اشاره به اینکه مقالات و گزارش‌ها در قالب کتاب ارایه خواهد شد ، افزود: گواهی سخنرانی برای مقالاتی که در بخش سخنرانی انتخاب شوند علاوه بر گواهی پذیرش داده می‌شود.

دبیر کنفرانس کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در خصوص ایده‌های نو خاطر نشان کرد: به ارائه کنندگان ایده‌های نو پس از داوری و ثبت در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، گواهی داده خواهد شد.

به گزارش فارس، دبیرخانه کنفرانس با ایمیل info@citadim.org و تلفن 88315935 -88846960-4 (داخلی 149)  به سؤالات علاقه‌مندان پاسخ می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها