امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39990
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، کنگره «الوحدوی» بحرین از احزاب معارض نظام آل خلیفه، با صدور بیانیه‌ای، تهدید ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، کنگره «الوحدوی» بحرین از احزاب معارض نظام آل خلیفه، با صدور بیانیه‌ای، تهدید سوریه به حمله نظامی از سوی قدرت‌های استعمار غربی و در رأس آْنها آمریکا، انگلیس و فرانسه را ناشی از ناکامی آنها در سرنگونی نظام دمشق و شکست‌ همه ابزارهای آنها در دستیابی به اهداف استعماری خود در برپایی نظام دنباله رو برای آمریکا و دشمن صهیونیستی در این کشور خواند.

وی با یادآوری ادعاهای دروغ آمریکا مبنی بر وجود اسلحه کشتار جمعی در عراق و حمله به این کشور به همین بهانه، افزود: اکنون آمریکا سناریوی مشابهی را برای حمله به سوریه در پیش گرفته است و همه دلایل نماینده روسیه در شورای امنیت مبنی بر اینکه افراد مسلح از این سلاح شیمیایی استفاده کرده‌اند‌ را رد می‌کند.

وی با بیان اینکه آمریکا و قدرت‌های غربی از بهانه سلاح شیمیایی برای حمله به سوریه استفاده می‌کنند ولی از زرادخانه هسته‌ای رژیم صهیونیستی چشم پوشی می‌کنند، تاکید کرد که ملت‌های اسلامی و عربی با هر گونه حمله آمریکایی علیه سوریه مقاومت خواهند کرد.

الوحدوی حمله غرب به سوریه را به مثابه ورود منطقه خاورمیانه به یک جنگ گسترده و فراگیر خواند و تاکید کرد که با حمله به سوریه، منافع آمریکا و کشورهای غربی هیچگاه در امان نخواهند بود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها