امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40020
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مک آوی در این اکشن پر رمز و راز قرار است در نقش دکتر فرانکشتاین کاراکتر سرشناس قصه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مک آوی در این اکشن پر رمز و راز قرار است در نقش دکتر فرانکشتاین کاراکتر سرشناس قصه‌های دلهره‌آور بازی کند.

این محصول جدید کمپانی فوکس قرن بیستم با هزینه تولید 80 میلیون دلاری تهیه می‌شود و دانیل رادکلیف بازیگر نقش هری پاتر، دومین بازیگر اصلی آن است.

فیلم‌نامه «فرانکشتاین» جدید سینما را مکس لندیس فیلم‌نامه‌نویس جوان نوشته که سال قبل فیلم‌نامه اکشن پر رمز و راز و پرفروش« وقایع‌نگاری» را نوشته بود.

قصه فیلم‌نامه مکس لندیس نگاهی تازه و غیرمتعارف به داستان کلاسیک و معروف فرانکشتاین دارد و قصه کتاب قرن نوزدهمی علمی تخیلی مری رایلی را به شکل جدیدی روی پرده سینما تعریف خواهد کرد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین،فیلم‌نامه «فرانکشتاین» جدید سینما بر روی دوستی و رستگاری موجود در متن کتاب مری رایلی تمرکز خواهد کرد.

در حالی که مک آوی در قصه این نسخه جدید در نقش دکتر ویکتور فون فرانکشتاین ظاهر خواهد شد، دانیل رادکلیف نقش کاراکتر ایگور را بازی خواهد کرد.

تهیه‌کنندگان نسخه تازه سینمایی «غارتگر/ پریدیتور» تهیه‌کننده نسخه جدید «فرانکشتاین» هستند. پل مک گونیگان در کارنامه سینمایی خود فیلم‌ها و مجموعه های «شماره خوش‌شانسی اسلیون» و «شرلوک» را دارد.

جیمز مک آوی پس از بازی در تعدادی فیلم مستقل، در فیلم‌های اکشن و ماجراجویانه «تحت تعقیب» و «مردان ایکس: کلاس اول» بازی کرده است.

او که مدتی قبل «خلسه» را به کارگردانی دنی بویل روی پرده سینماها داشت، تازه از بازی در قسمت دوم سری جدید اکشن کمیک استریپی «مردان ایکس» فارغ شده است.

قصه فرانکشتاین قبل از این چند بار تبدیل به فیلم سینمایی شده است. معروفترین این فیلم‌ها در سال 1931ساخته شد. در این نسخه بوریس کارلوف و کارلین کلایو بازی کردند و جیمز دیل کارگردان آن بود.

کنت برانا هم در سال 1994 نسخه‌ای غیرمتعارف از کتاب مری رایلی را با نام «فرانکشتاین مری رایلی» کارگردانی و بازی کرد. این فیلم اقتباسی وفادارانه به کتاب مری رایلی بود و به همین دلیل، نام این نویسینده در دنباله نام فیلم آمده است.

رابرت دنیرو و هلنا بوهم کارتر هم در این فیلم بازی داشتند. این فیلم در کنار فروش ضعیف خود در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی، مورد توجه منتقدان سینمایی هم قرار نگرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار