امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40043
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زیباکنار، سردار حسین سلامی لحظاتی پیش در جمع کارکنان نیروی دریایی سپاه سیدالشهدا (ع) اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زیباکنار، سردار حسین سلامی لحظاتی پیش در جمع کارکنان نیروی دریایی سپاه سیدالشهدا (ع) اظهار کرد: هیچ بهانه‌ای رزمندگان ما را از جهاد باز نمی‌دارد و تاکنون اجازه نداده‌اند مملکت در دست اشغالگران دشمن باشد.

وی پیشرفت و توسعه کشور را نتیجه استقامت رزمندگان دانست و گفت: ایران جهانی شده و معادلات سیاسی جهان بدون حضور ایران برطرف نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه رزمندگان ایران را فاتح جهاد خواند و تصریح کرد:‌ پاسداری شغل نیست بلکه سپاه مهد جوانمردی، آگاهی، ایمان، وفا و اخلاص است.

وی با بیان اینکه شانه‌های خود را زیر پیکره امنیت و استقلال کشور قرار داده‌ایم، خاطرنشان کرد:‌ از آرمان‌های ولی فقیه دفاع می‌کنیم و مدافع آزادی هستیم.

* ایران صهیونیسم‌ها را رسوا کرده است

سردار سلامی اضافه کرد:‌ تنها ملتی هستیم که 35 سال است آمریکایی‌ها نتوانسته‌اند به ایران وارد شوند.

وی با اشاره به اینکه ایران صهیونیسم‌ها را رسوا کرده است، افزود: سپاه در این مسئله نقش مهمی داشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید براینکه نیت‌ها باید برای خدمت خالص باشد، متذکر شد: پرچم پاسداری از کشور به دست جوانان سپرده شده است.

سردار سلامی گفت: جوانان امروز بهتر از نسل اولیه می‌توانند از انقلاب دفاع کنند.

وی با بیان اینکه نسل کنونی در انقلاب اسلامی بزرگ شده‌اند، یادآور شد:‌ معتقد هستیم جوانان بهتر از نسل گذشته هستند و در میدان‌ها فداکاری می‌کنند.

سلامی سپاه را عرصه جهاد در بهشت خواند و خاطرنشان کرد: اگر 10 بار دیگر به دنیا بیاییم باز هم سپاه را برای خدمت انتخاب می‌کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه آگاهی و مطالعه را مورد تأکید جوانان قرار داد و اذعان کرد: دشمن تهی از ایمان و شکست‌پذیر است و رزمندگان در دریاها در مقابل دشمنان صف‌آرایی می‌کند.

وی متذکر شد: پاسداری از آینده کشور با استعانت از خداوند متعلق به جوانان است.

سلامی ایران اسلامی را کشوری مدرن خواند و تصریح کرد:‌ با حضور رزمندگان دشمن جرأت نمی‌کند نگاه چپ به کشورمان بیندازد.
انتهای پیام/2300/صا40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها