امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40050
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 59
مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ابراز شرمندگی از ...

مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ابراز شرمندگی از برخی موضع‌گیری‌ها در رابطه با امتیازدهی یک جانبه به غرب در موضوع هسته‌ای اظهار داشت: این ملت در برابر سختی‌ها و قلدری‌های مستکبران ایستادگی کرده و در این راه شهید داده است. آن وقت عده‌ای از انسانهای ترسو و خود فروخته این گونه اظهار نظر می‌کنند که خوب است ملت ایران یک جانبه به آمریکا امتیاز دهد و فعالیت‌های هسته‌ای را ملغی نماید.

وی که در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، سخن می گفت، اظهار داشت: امتیازدهی یک جانبه به غرب همان پیشنهادی است که بارها از سوی رژیم صهیونیستی ارائه شده و ملت ایران زیر بار چنین پیشنهادهایی نرفته و نخواهد رفت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به روحانی و دولت مردان گفت: من می‌خواهم به دولت بگویم اگر کسی واقعا خواهان رفاه اقتصادی این ملت هم باشد راهش عقب نشینی در برابر زورگویی امریکایی‌ها نیست.

کوچک‌زاده با اشاره به سخنان امام راحل که فرمودند «اگر در برابر مستکبرین یک قدم عقب بروید آنها ده قدم جلو می‌آیند»، خاطر نشان کرد: این گونه نیست که اگر ما دست از انرژی هسته‌ای برداریم آنها دست از تحریم ما بردارند. آنها ملت ایران را نوکر، برده و اسیر خود می‌خواهند. قطعا کوتاه آمدن در برابر خواست غرب موجب بهبود وضعیت اقتصادی ملت ایران نخواهد شد.

وی در پایان، طرح امتیاز دهی یک جانبه به غرب را کار بازی خورده‌های صهیونیست‌ها در داخل عنوان کرد و افزود: هر نوع امتیازدهی یک جانبه به غرب طرح و تفکر صهیونیستی و دشمنان ملت ایران است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها