امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40056
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، آیت‌الله حسین مظاهری در دیدار اعضای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، آیت‌الله حسین مظاهری در دیدار اعضای منتخب شورای اسلامی شهر اصفهان در دوره چهارم، با بیان اینکه امیدوارم این شورا با عملــکرد خود در چهار سال آینده افتخار آفرین باشد گفت: همان‌طور که امام راحلمان همیشه و همه جا می‌فرمودند: باید وظیفه خود را در مقاطع گوناگون شناخته و به آن عمل کنیم.

آیت‌الله مظاهری به برکات فراوان تشکیل نهاد مقدس شوراها اشاره کرد و افزود: عملکرد درخشان این نهاد در نقاط مختلف کشور به ویژه در اصفهان باعث شده که حتی مخالفین راه اندازی شورا هم امروز به نقش این نهاد پی ببرند.

وی معنای واژه شورا را استفاده از عقل خود و دیگران و خرد جمعی دانست و گفت: خداوند متعال به پیامبر اکرم (ص) هم امر فرمود در اداره جنگ‌ها و پیشبرد امور حکومتی از مشورت دیگران بهره ببرد و کارهای اساسی کشور و حتی امور خانوادگی خود را با مشورت مرتفع کند.

این مرجع تقلید با اظهار رضایت از عملکرد شورای سوم، اعضای دوره چهارم شورای اصفهان را به پرهیز از تک‌روی و استبداد رأی توصیه کرد و متذکر شد: این دو خصلت با معنای شورا در تضاد است و اگر لجاجت و بحث‌های بی فایده در فضای شورا حاکم شود، برکت الهی از این نهاد برداشته می‌شود.

آیت‌الله مظاهری همچنین به اعضای شوراها توصیه کرد به عنوان وکیل و نماینده مردم به فکر حل مشکلات آنان باشند چرا که هیچ ثوابی بالاتر از خدمت به خلق خدا نیست.

وی در پایان سخنان خود همچنین بر حضور مستمر و منظم اعضای شوراها در جلسات و برنامه‌های شورایی تاکید کرد.
انتهای پیام/2301/ن/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار