امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40058
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مصاحبه گرفتن با شخص اول یک وزارتخانه یا سازمان همواره از جمله فعالیت‌های خبرنگار هر حوزه‌ خبری است و خبرنگاران نیز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مصاحبه گرفتن با شخص اول یک وزارتخانه یا سازمان همواره از جمله فعالیت‌های خبرنگار هر حوزه‌ خبری است و خبرنگاران نیز برای کسب این مصاحبه تلاش می‌کنند اما برخی خبرنگاران به جای مصاحبه گرفتن از کتب و دستنوشته‌های مسئولان استفاده می‌کنند و به عنوان مصاحبه به خورد مخاطبان می‌دهند.

علی اصغر فانی که به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شده است، این روزها حسابی مشغول وزارت آموزش و پرورش است و هنوز به جز روز معارفه وقتی به خبرنگاران نداده است.

یکی از خبرگزاری‌ها نیز مصاحبه‌ای از وی در قالب گفت‌وگوی تفصیلی منتشر کرده است که این مصاحبه به طور کامل از متن کتاب «فرا تجربه» نوشته علی‌اصغر فانی است و حتی برخی جمله‌ها اصلا تغییری نکرده است.

این کتاب در سال 90 توسط انتشارات عابد منتشر شده است و در آن فانی به زندگی خود از تولد تا زمان فعلی و ارائه تجربیات ورود به حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش پرداخته است.

در سرفصل‌های تجربیات وی که در این کتاب به چاپ رسیده است می‌توان به «ساماندهی نیرو»، «طرح کلاس‌های جبرانی»، «طرح برگزاری مسابقات علمی گروهی»، «طرح برگزاری امتحانات هماهنگ»، «طرح تأسیس مدارس نمونه دولتی»، «تأسیس مدارس شبانه‌روزی»، «طرح تأسیس مدارس شاهد»، «طرح تقویم اجرایی»، «طرح مقابله با مردودی» و «طرح آموزش از طریق تلویزیون» اشاره کرد.

وی تأسیس سازمان رفاه فرهنگیان و بانک فرهنگیان و افزایش حق تأهل معلمان و راه‌اندازی اتاق فکر را نیز از جمله ایده‌های خود ذکر کرده است.
 


 
 


 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها