امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40060
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 55
سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در تشریح محدودیت‌های ترافیکی ایام پایان هفته و تعطیلات پیش رو در ...

سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در تشریح محدودیت‌های ترافیکی ایام پایان هفته و تعطیلات پیش رو در ابتدای هفته آینده، گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه هفتم شهریور تا ساعت 24 روز جمعه هشتم شهریور  و همچنین از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه دهم شهریور تا ساعت 24 روز دوشنبه یازدهم شهریور از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین در مورد تردد در محور کرج – چالوس افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از این محور کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه مورخ تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تاکید کرد: با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روزشنبه از  15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه می‌شود.

وی یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز دوشنبه تا یک بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز دوشنبه الی یک بامداد روز سه شنبه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سلبی در مورد محدودیت‌های تردد در جاده هراز نیز گفت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا ساعت 24 روز چهارشنبه وهمچنین از ساعت 12 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه هفتم و دهم و همچنین از ساعت 6 تا ساعت 24 روزهای جمعه و دوشنبه هشتم و یازدهم شهریور از محور هراز ممنوع می باشد.

وی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15تا 24 روز جمعه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 تا 24 از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور افزود: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای جمعه و دوشنبه مورخ  از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

وی یادآور شد: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان- زابل و بالعکس ممنوع می باشد.

سلبی همچنین افزود: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 17 تا 23 روز جمعه از سلفچگان به سمت قم ممنوع می باشد.

وی تاکید کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها