امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40073
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 181
به گزارش فارس، پایگاه خبری «روهی» افغانستان به نقل از سخنگوی والی فراه گزارش داد: در حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پایگاه نیروهای امنیتی در منطقه ...

به گزارش فارس، پایگاه خبری «روهی» افغانستان به نقل از سخنگوی والی فراه گزارش داد: در حمله شبه‌نظامیان طالبان به یک پایگاه نیروهای امنیتی در منطقه «بالابلوک» این ولایت، 40 تانکر نفت به آتش کشیده شد.

«عبدالرحمان ژوندی» تصریح کرد: در این حادثه که شب گذشته رخ داد، شش تن از رانندگان این تانکرها نیز کشته و 10 تن دیگر زخمی شدند.

گفته می‌شود که این تانکرهای نفت در یکی از پایگاه‌های پلیس «محافظت عامه» افغانستان پارک شده بود.

با وجود آن که تاکنون در خصوص ملکیت این تانکرهای نفت به نظامیان ناتو گزارشی منتشر نشده اما مسئولیت انتقال آن به عهده نیروهای محافظت عامه بوده است.

در همین حال پایگاه خبری طالبان گزارش داد که در حمله خمپاره‌ای شبه‌نظامیان این گروه به یک پایگاه نیروهای افغان در ولایت فراه، دست‌کم 40 تانکر نفت به آتش کشیده شد.

در درگیری بین نیروهای دولتی و شبه‌نظامیان طالبان که هفته گذشته در ولایت فراه رخ داد، بیش از 70 شبه‌نظامی کشته و 30 تن دیگر زخمی شدند.

پس از بزرگراه قندهار- کابل که به جاده مرگ مشهور است، بزرگراه قندهار- هرات نیز یکی از جاده‌های پرخطر برای نیروهای افغان و کاروان‌های تدارکاتی ناتو به شمار می‌رود.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها