امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40083
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل، برگزاری این جشنواره که قرار بود از 12 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلمسازان مستقل، برگزاری این جشنواره که قرار بود از 12 تا 16 شهریورماه جاری درتهران برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.

در این خبر عنوان شد: زمان قطعی برگزاری جشنواره فیلمسازان مستقل متعاقبا اعلام می شود.

بر این اساس، نیاز به زمان بیشتر برای هماهنگی مهمانان خارجی جشنواره و کنفرانس فیلمسازان مستقل، استقبال فیلمسازان داخلی و تداوم دریافت آثار و تقاضای بسیاری از مراکز فیلمسازی برای تمدید مهلت دریافت آثار و... مهم ترین دلائل این تغییر زمان عنوان شده است.

گزارش فارس حاکی است، دومین جشنواره بین‌المللی فیلمسازان مستقل (افق نو) با موضوعاتی چون: موضوعاتی چون: جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، بیداری جهانی، نقش لابی های در بحران کنونی آمریکا و اروپا ، قدرت و نفوذ لابی‌های در غرب ، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا ، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جریان های تکفیری و تروریستی، فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هالیوود، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت ، تروریسم در هالیوود، 11 سپتامبر و هالیوود، به دبیری نادر طالب زاده در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها