امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40087
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز هر دلار امریکا در بازار غیر رسمی تهران با افزایش بیش از 150 تومانی به 3 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز هر دلار امریکا در بازار غیر رسمی تهران با افزایش بیش از 150 تومانی به 3 هزار و 300 تومان نزدیک شده و هر قطعه سکه امامی طرح جدید در بازار نقدی یک میلیون و 104 هزار تومان داد و ستد می‌شود.

بنابراین گزارش، با توجه به رفتار هیجانی این روزهای بازار سکه و دلار، معاملات آتی سکه تحت تأثیر افزایش قیمت‌ها با سقف 5 درصدی معامله شد.

بنابراین گزارش، اکنون با توجه به پر شدن سقف قیمتی معاملات در هیکدام از قراردادها عرضه‌ای مشاهده نمی‌شود و تنها سفارش خرید وجود دارد.

قرارداد آتی سکه طلا تحویل شهریورماه بورس کالا با افزایش 5 درصدی و 54 هزار و 840 تومانی در آخرین قیمت یک میلیون و 152 هزار تومان داد و ستد می‌شود؛ حجم قراردادهای معاملاتی تا لحظه تنظیم این گزارش به یک هزار و 152 مورد رسیده است.

قراداد سکه طلا تحویل مهرماه نیز با افزایش 5 درصدی قیمت نسبت به جلسه معاملاتی روز گذشته 56 هزار و 293 تومان گرانتر شد و در آخرین قیمت یک میلیون و 184 هزار و 500 تومان ارزش‌گذاری شد.

بر اساس این گزارش، سومین سررسید معاملاتی بورس کالا یعنی قرارداد آبان‌ماه با حجمی نزدیک به 500 قرارداد و با افزایش 5 درصدی قیمت سود 57 هزار تومانی در هر سکه را نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است.

قرارداد آتی سکه طلا تحویل آذرماه با 246 قرارداد تا لحظه تنظیم این گزارش با افزایش 5 درصدی قیمت (58 هزار تومان) همراه بوده است.

برهمین اساس کارشناسان بازار معتقدند تنش‌های بین‌‌المللی ایجاد شده مبنی بر جنگ علیه سوریه موجب نگرانی‌ها از آینده شده و به همین دلیل هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افزایش قیمت روبه‌رو بوده است.

به گزارش فارس، طی روزهای اخیر سرمایه‌گذاران آتی سکه که اقدام به خریداری کرده بودند، طی دو روز گذشته و امروز وضعیت خوشایندی دارند و از این بابت منتفع شده‌اند.

در هیچ یک از سررسید‌ها عرضه‌ای وجود ندارد و سقف قیمتی نوسان تمام قراردادها تا 5 درصد مثبت شده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار