امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40103
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در مراسم معارفه مدیر عامل جدید سازمان تأمین اجتماعی (سیدعلی نوربخش) اظهار داشت: بنده به دلیل ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در مراسم معارفه مدیر عامل جدید سازمان تأمین اجتماعی (سیدعلی نوربخش) اظهار داشت: بنده به دلیل تبریک به وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیر عامل جدید تأمین اجتماعی در این مراسم شرکت داده‌ام.

وی با اشاره به خصوصیات مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی گفت: آقای نوربخش یک وجه مشترک با وزارت بهداشت دارند به طوری که وی پزشک و جزء خانواده بهداشت و درمان هستند.

هاشمی خاطرنشان کرد: امیدوارم همکاری مؤثری با دوست عزیزم آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته باشم و کارهای مشترکی را با هماهنگی‌ هم انجام دهیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: در حال حاضر مردم چشم امیدشان به دولت و در رابطه با وزارتخانه بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین بهداشت و درمان هستند که امیدواریم کارهای مشترکی را با یکدیگر انجام دهیم و مطالبات مردم را پرداخت کنیم.

وی افزود: با توجه به تورم موجود و مشکلات اقتصادی بحث بیمه‌ها بی‌پناه شده و نمی‌توان مشکلات عدیده و ناکارآمد آنها را نادیده گرفت که امیدواریم در آینده با همکاری  ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهد خدمات بهتر از گذشته در حوزه سلامت باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها