امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40105
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید تامین اجتماعی (سید تقی نوربخش) که ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید تامین اجتماعی (سید تقی نوربخش) که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت و درمان و همچنین برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهارداشت: خوشحالم که در جمع شما حاضر شدم و یکی از دلایل حضورم انتخاب و انتصاب جناب آقای نوربخش بعنوان مدیرعامل جدید تامین اجتماعی است.

وی تصریح کرد: موضوع دیگری که باعث خرسندی بنده شده است این است که با توافق دو وزیر بهداشت، درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل جدید تامین اجتماعی انتخاب شده است که آن را به فال نیک می‌گیریم.

شهریاری بیان داشت: هم‌اکنون 45 میلیون نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که نیازمند به خدمات گسترده از سوی دو وزارتخانه تعاون، کار و رفاه و همچنین بهداشت و درمان هستند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نوربخش از خود تشکیلات تامین اجتماعی بوده که شناخت کافی به سازمان تامین اجتماعی دارد.

وی تاکید کرد: صندوق تامین اجتماعی حق‌الناس است و برای کارگران است و یک صندوق کاملاً دولتی نیست که البته هم‌اکنون با مشکلاتی روبرو است که امیدواریم با هماهنگی ربیعی و هاشمی دو وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت و درمان و همچنین شخص مدیرعامل جدید تامین اجتماعی که تسلط کافی بر تامین اجتماعی دارد، مشکلات برطرف شود.

شهریاری ادامه داد: امیدوارم مدیرعامل جدید تامین اجتماعی در نخستین گامش برای رفع مشکلات صندوق تامین اجتماعی اقدامات گسترده‌ای را انجام دهد و این در حالیست که مجلس شورای اسلامی آمادگی هر نوع همکاری را دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار