امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40111
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
«محمد مجید» از معارضان برجسته بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به تهدیدات کشورهای غربی ...

«محمد مجید» از معارضان برجسته بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، با اشاره به تهدیدات کشورهای غربی مبنی بر حمله نظامی به سوریه، کوبیدن غربی‌ها بر طبل جنگ را تلاشی برای تکرار سناریوی عراق و لیبی در این کشور خاورمیانه خواند.

وی با بیان اینکه کسانی که به کشتار منطقه «الغوطة» اقدام کردند، جنایتکارانی هستند که از دایره انسانیت خارج شده‌اند، تاکید کرد: یادمان باشد که این موضوع هیچ اهمیتی برای غرب ندارد چون غرب تنها به دنبال منافع و سیاست‌های خود است.

مجید راه‌حل سیاسی برای پایان بخشیدن به بحران سوریه را در پایان دادن به درگیری‌ها و جلوگیری از وقوع جنگ خواند و افزود: هرج و مرجی که غرب در سوریه ایجاد می‌کند این کشور را نابود کرد همانگونه که عراق و لیبی را نابود کرده بود و دوست دارد برخی دیگر از کشورهای عربی و اسلامی از جمله مصر با چنین سرنوشتی روبرو شوند.

این عضو جمعیت وفاق اسلامی بحرین درباره بحران کشورش گفت: معتقدیم که این بحران هیچ راه حلی جز گفت‌وگوهای سیاسی جدی که به دلایل ایجاد این بحران بپردازند ندارد. حل و فصل موضوعاتی از جمله پرونده بازداشت شدگان، مساجد و از کار برکنار شدگان می‌تواند به مثابه حسن نیت به منظور حل این بحران سیاسی قلمداد شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار