امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40122
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 148
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز چهارشنبه 06/06/92 می‌آید:

* روز واقعه نزدیک است‌
ترین تردیدی، با آغاز حمله به سوریه، همه روزه هزاران موشک سراسر این سرزمین اشغالی و تاسیسات حیاتی آن را زیر و رو خواهد کرد. 

متن کامل یادداشت را اینجا بخوانید.
 
 
* شریعتی: صحنه‌هایی هست که شرعاً حق گفتن ندارم
همچنین این روزنامه به سراغ سیدصدرالدین شریعتی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی(ره)رفته و با وی در خصوص علت اخراج برخی اساتید دانشگاه، طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه گفت و گو کرد. وی در بخشی از این مصاحبه می‌گوید: یک عده از استادها به خاطر سوءرفتار با دختران مردم اخراج شده بودند که ما برای حفظ احترام و شأن‌شان بازنشسته‌شان کردیم.

متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* کلاهبرداری 50 میلیارد تومانی نمایندگی یک شرکت خودرو ساز
اخبار ویژه روزنامه جمهوری اسلامی را اینجا بخوانید.
 
 
* لغو واردات 1000 خودروی خارجی توسط دولت یازدهم
روزنامه خراسان در بخش اخبار ویژه خود نوشت: بر اساس ابلاغیه اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به دستگاههای مربوطه، مجوز ورود و ترخیص هزار دستگاه خودروی خارجی با حجم موتور بالای 2500 سی‌سی لغو شد.

اخبار ویژه روزنامه خراسان را اینجا بخوانید
 
* هر آنچه از عرفان حلقه و شیطان‌گرایی باید بدانید
سایت رجانیوز در گزارشی به معرفی نرم افزاری آموزشی‌ای با عنوان «پیشوایان گمراهی» پرداخت. نقد و بررسی شبه معنویت­های مسیحی، یهودی(کابالا)، دالایی لاما، اشو، سای بابا، یوگا، کاستاندا، اکنکار، پائولوکوئلیو، شیطان گرایی، تصوف، عرفان حلقه و فرضیه جذب(راز) مواردی هستند که این مجموعه به آنها پرداخته است.

متن کامل گزارش را اینجابخوانید.
 
 
* مهدی زاده: استادمان گفت که مسیر قهرمانی از مسجد جمکران می‌گذرد
سایت تبیان نیوز با امیر مهدی‌زاده قهرمان کاراته جهان مصاحبه‌ای طولانی با موضوعات مختلف انجام داد. مهدی‌زاده در بخشی از این گفت‌وگو می‌گوید: زمانی که قصد شروع ورزش قهرمانی را داشته است به درخواست استادش به جمکران می رود و عهد خود را با امام زمان می بندد. قول و قرارهایی که حالا با قهرمان شدن در جهان با واکس زدن کفش های زائران جمکران آن را عملی کرده است.

مشروح مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* شاکری: قالیباف محتمل‌ترین گزینه انتخاب شهرداری است
وگو با باشگاه خبرنگاران می‌گوید: در حال حاضر رسمی ترین اعلام آمادگی از جانب شهردار فعلی تهران قالیباف انجام شده است که به نظر می‌آید نظر اعضای شورا را می‌تواند به خود جلب کند.

ادامه مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* اختصاص تسهیلات تولید؛ راهبرد اساسی دولت در بخش ساخت‌وساز
همچنین سایت عیارآنلاین در یادداشتی در رابطه با راهبرد اساسی دولت یازدهم در خصوص مسکن نوشت: راهبرد اساسی دولت در سال‌های آتی می‌تواند اختصاص تسهیلاتی باشد که در هنگام ساخت ماهیت تولید دارد و در هنگام خرید منجر به توان‌مندی خانوار در تملک واحدهای مسکونی می‌شود.

متن کامل یادداشت را اینجا بخوانید.
 
 
* ترویج بلوغ زودرس با تصاویر ضدفرهنگی روی لوازم‌التحریر
سایت نافع در گزارشی به اثرات مخرب لوازم‌التحریر با تصاویر ضدفرهنگی پرداخت. نافع در بخشی از این گزارش نوشت: ترویج بلوغ زودرس از مهم‌ترین اهداف تصاویر ضدفرهنگی روی لوازم‌التحریر است که باید الگوپذیری نامناسب، تحمیل هزینه‌ها‌ بر خانواده‌ها و انگیزه‌های سیاسی را به اهداف این تهاجم افزود.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار