امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40132
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی در مراسم معارفه سید‌تقی نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی در مراسم معارفه سید‌تقی نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های بنده برای دریافت مسئولیت وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی بوده است و می‌دانستم که در این سازمان مشکلات زیادی خواهم داشت.

وی ادامه داد: کارکردن در این دوره هیچ لذتی ندارد به خصوص برای آد‌مهایی که اهل سوء استفاده نیستند و می‌خواهند به مردم خدمت کنند.

وی به وضعیت فعلی جامعه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر رشد اقتصادی منفی را تجربه می‌کنیم و رکود و تورم توأم با هم هستند.

ربیعی بیان داشت: با وضعیت فعلی که امروزه داریم و شاهد بیمه‌های ورشکسته هستیم تنها امیدمان به سازمان تأمین اجتماعی بود که این سازمان نیز وضعیت مناسبی ندارد.

وی با اشاره به اینکه باید از افرادی که در این دوره قبول مسئولیت می‌کنند تشکر کرد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی دارای مجموعه شرکت‌هایی اقتصادی به نام شستا دارد که در حال حاضر هیچ کارآمدی ندارد و با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده است.

وی گفت: شرکت‌های زیان‌ده را به این سازمان منتقل کرده‌اند و باید بودجه‌ای را برای کارآمد‌تر شدن این سازمان اختصاص داد.

وی گفت: مطمئنم که وضعیت شستا و سازمان تأمین اجتماعی را مطلوب می‌کنیم و این سازمان به همراه شرکت‌های زیر‌مجموعه تبدیل به بنگاهی اشتغال‌زا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: معنادار کردن دفترچه‌ها را در اولویت برنامه‌ها قرار داده‌ایم و این امیدی که در دل مردم ایجاد شده است باید تحقق پیدا کند.

وی درباره دلایل انتخاب نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: وی از خانواده سازمان است و باید فردی غیرسیاسی و آشنا به مسائل تأمین اجتماعی عهده‌دار این مسئولیت باشد.

وی تأکید کرد: ما باید حتما در سازمان موفق باشیم و با توجه به تحلیل‌های امنیتی اجتماعی و سیاسی که دارم بر این اعتقاد هستم که این دولت باید موفق شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها