امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40144
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه معتقد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه معتقد است که هدف از عملیات نظامی در سوریه دقیقا سرنگونی رژیم سیاسی در این کشور است.

پوشکوف امروز، چهارشنبه در صفحه «توئیتر» خود نوشت: هرچند مقامات واشنگتن این مسئله را پنهان کرده و می‌گویند قصد سرنگونی رژیم بشار اسد را ندارند، ولی هدف اصلی از اجرای عملیات نظامی در سوریه، دقیقا سرنگون کردن رژیم سیاسی این کشور از طریق نابود کردن توان بالقوه نظامی آن خواهد بود.

"میخائیل مارگلییف" رئیس کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون (سنای) روسیه هم معتقد است که قصد دارند که مانع از کار بازرسان سازمان ملل برای تحقیق در مورد بکارگیری سلاح شیمیایی در سوریه شوند.

این سناتور بلندپایه امروز در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «راسیا-24» گفت: اگر تک تیراندازان بتوانند به بازرسان سازمان ملل تیراندازی کنند، عواقب این مسئله بسیار جدی خواهد بود. آنها می خواهند مانع از کار تحقیق سازمان ملل شوند.

مارگلییف افزود: مسلما برخی مایل به تحقیقات بازرسان سازمان ملل نیستند. سئوال اینجاست که چرا؟ یا برای ضربه زدن به رژیم دمشق، و یا برای ممانعت از نتیجه نامطلوب تحقیقات تا اوضاع بصورت مبهم باقی بماند.

به عقیده وی، بسیار بعید است که دولت سوریه مانع از انجام تحقیقات سازمان ملل شود، چرا که حمله شیمیایی به دمشق دقیقا در زمانی رخ داد که بازرسان بین المللی در سوریه حضور داشتند. اگر دولت سوریه قصد چنین کاری را داشت، زمان مناسب تری را برای این کار انتخاب می‌کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها