امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40147
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «جانتورا ساتی‌بالدیف» نخست وزیر قرقیزستان با ارسال پیامی برای اسحاق جهانگیری، انتصاب وی به سمت معاون ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «جانتورا ساتی‌بالدیف» نخست وزیر قرقیزستان با ارسال پیامی برای اسحاق جهانگیری، انتصاب وی به سمت معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: «اجازه دهید از طرف خود و به نمایندگی از دولت جمهوری قرقیزستان تبریکات صمیمانه  را به مناسبت انتصاب جنابعالی به مقام معاون اول ریاست جمهوری اسلامی ایران اظهار نمایم.»

نخست وزیر قرقیزستان در ادامه افزوده است: «اطمینان دارم که فعالیت جنابعالی در این مقام مهم باعث بهره‌برداری همه‌جانبه از توانمندی‌های جمهوری قرقیزستان و جمهوری اسلامی ایران در زمینه توسعه و تعمیق همکاری‌های دوجانبه به نفع کشورها و ملت‌هایمان در آینده خواهد بود.»

وی در پایان اظهار داشت که «زمان را مغتنم شمرده و سلامتی، تندرستی و موفقیت را برای جنابعالی و صلح و رفاه را برای ملت دوست یعنی ایران آرزو می‌کنم.»

ارسال پیام تبریک نخست وزیر قرقیزستان به معاون رئیس جمهور کشورمان در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در دهه پایانی شهریورماه در نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای که در «بیشکک» پایتخت قرقیزستان برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

در این سفر رئیس جمهور کشورمان با برخی مقامات عالی‌رتبه قرقیزستان و همچنین برخی از سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای دیدار و مذاکراتی را خواهد داشت.

این مسئله در حالی است که سفر به بیشکک و حضور در نشست سران سازمان همکاری‌های شانگهای اولین سفر خارجی حسن روحانی در سمت ریاست جمهوری کشورمان می‌باشد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها