امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40152
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی داوران هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ سازمان اوقاف و امور خیریه اسامی داوران هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن را اعلام کرد.

بنا بر این گزارش آقایان «امیر آقایی»، «معتز آقایی»، «کریم دولتی»، «رضا میر‌موسایی» و «سید‌‌مهدی فاطمیان» داوران رشته حسن حفظ، «علی‌اکبر حشمتی» و «علی‌اکبر حنیفی»، داوران رشته صوت و لحن ، تجوید و وقف و ابتدا در بخش آقایان هستند.

در بخش خواهران خانم‌ها «مائده عزیززاده»، «راضیه احمدی»، «مریم سعیدی»، «زهرا افخمی»، «غصون مسلمی» در رشته حسن حفظ، «زینب آقایی» در رشته صوت و لحن و «اعظم الماسی» در رشته تجوید و وقف و ابتدا داوری می‌کنند.

این آزمون طی 6 روز از 16 تا 21 شهریور‌ماه 1392 با حضور 563 شرکت‌کننده خانم و 278 شرکت‌کننده آقا در دانشکده علوم قرآنی برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند کارت‌ ورود به جلسه آزمون را 12 شهریور‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org دریافت کنند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها