امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4017
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 87
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن مقصودی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی ثریا با بیان اینکه یکی از اهداف ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن مقصودی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی ثریا با بیان اینکه یکی از اهداف این برنامه دیدبانی برای پیشرفت کشور است، اظهار داشت: در همین راستا و در فرصت باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری برنامه ثریا به صورت ویژه و با نگاه خاص خود، به موضوع انتخابات خواهد پرداخت.

وی افزود: برخی از  مسائل و چالش‌های اصلی مسیر پیشرفت کشور انتخاب شده‌اند که در ایام مانده تا زمان انتخابات، برنامه‌ ثریا حول محور این موضوعات و با ساختاری نسبتا متفاوت به روی آنتن خواهد رفت.

مجری برنامه تلوزیونی «ثریا» در ادامه گفت : موضوعاتی همچون نیرو و انرژی، مسکن و عدالت، نظام سلامت و دارو، تورم و نظام مالی و شفافیت اطلاعات، مسائل نظام آموزش و پژوهش کشور از جمله موضوعاتی هستند که کارشناسان مسلط و پژوهشگران جوان در این حوزه‌ها در برنامه ثریا به تبیین وضعیت و مشکلات فعلی کشور در این زمینه‌ها و انتظارات از رئیس جمهور آینده خواهند پرداخت.

مقصودی همچنین با تاکید بر کوتاه بودن زمان تا آغاز تبلیغات نامزدها، تصریح کرد: با عنایت مدیر شبکه یک سیما، از هفته جاری برنامه ثریا دوبار در هفته پخش خواهد شد به این ترتیب که این هفته در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و از هفته آینده روزهای سه شنبه و چهارشنبه زمان پخش برنامه ثریا خواهد بود.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه دهه چهارم انقلاب از سوی رهبر انقلاب دهه پیشرفت و عدالت نام‌گذاری شده است و پیشرفت‌های فراوان بویژه در عرصه علمی و فناوری، آنگونه که باید در زندگی روزمره مردم ملموس نیست و مشکلات بسیاری به سبب ناکارآمدی برخی از تصمیمات برجای مانده است.

تهیه کننده برنامه تلوزیونی ثریا خاطرنشان کرد: حل مشکلات کشور و ارتقای کارآمدی آن، انتظار به حقی است که مردم از منتخب خود دارند که این مهم نیز جز با ارایه برنامه‌ دقیق و به دور از شعارزد‌گی و کلی‌گویی، از سوی نامزدهای محترم ریاست‌جمهوری در جهت حل مسائل اساسی کشور امکان پذیر نخواهد بود.

مقصودی  در پایان یادآور شد: برنامه ثریا طی این چند هفته سعی دارد نسبت به افزایش آگاهی مخاطبان و کاندیداها از مسائل اصل پیشرفت کشور (به ویژه در حوزه های علم، فناوری، صنعت و اقتصاد کشور) بپردازد تا محکی بر برنامه‌ها و شعارهای نامزدهای ریاست جمهوری باشد و مردم بتوانند در انتخاب اصلح با نگاه جامع تری شرکت کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار