امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40189
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 198
محمدرضا نادری وکیل شخصی محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور سابق در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخبار ...

محمدرضا نادری وکیل شخصی محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور سابق در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخبار منتشره در خصوص بازداشت یا احضار موکلش برای ادای توضیح در خصوص پرونده بیمه ایران را کذب محض خواند.

وی تصریح کرد: آخرین بار شب گذشته با محمدرضا رحیمی که در خارج از تهران به سر می‌برد، تلفنی گفت‌وگو داشته و موکلش به هیچ وجه از سوی مراجع قضایی بازداشت یا احضار نشده است.

وکیل معاون اول رئیس‌جمهور سابق در پایان اعلام کرد: از رسانه‌هایی که در خصوص موکلش اخبار کذب منتشر کرده و مدعی بازداشت و احضار وی شده‌اند به دلیل نشر اکاذیب و افتراء شکایت خواهد کرد چرا که هرگز نام رحیمی در کیفر خواست مربوط به پرونده بیمه ایران مطرح نبوده است.

ظرف دیروز و امروز برخی سایت‌های خبری از بازداشت محمد رضا رحیمی، یکی از مدیران ارشد دولت احمدی نژاد به دلیل ارتباط با یکی از پرونده‌های اقتصادی مطرح شده در سال‌های اخیر خبر دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار