امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40190
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 90
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر گفت: نمایندگان در این جلسه به بیان مشکلات شهر در بخش‌های مختلف از جمله بافت فرسوده، آلودگی هوا و محیط زیست و نیز مشکلات ترافیکی پرداختند و تعدادی از نمایندگان مردم و نیز اعضای شورای شهر در همین ارتباط مطالبی را ارائه کردند.

وی افزود: پرداختن به مشکلات اجتماعی و فرهنگی شهر تهران و کمبود مسجد و کمرنگ بودن معماری اسلامی ایرانی از جمله موارد مورد تأکید و اشاره نمایندگان بود.

عضو مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: این جلسه بیشتر به منظور آشنایی نمایندگان و اعضای چهارمین دوره شورای شهر تهران و نزدیک شدن دیدگاه‌های دو طرف در زمینه مسائل مختلف برگزار شد و در همین راستا نمایندگان به صورت فردی گفت‌‌وگوهایی را با اعضای جدید شورای شهر داشتند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: در این دیدار دو طرف آمادگی خود را برای حل مشکلات شهر تهران اعلام کردند و در همین راستا نمایندگان عنوان کردند که آمادگی لازم را برای وضع قوانین و مصوبات در مجلس در جهت رفع مشکلات پایتخت دارند.

وی ادامه داد: در این نشست، نمایندگان و اعضای شورای شهر به بیان شاخصه‌های شهردار برای شهر تهران پرداختند که کارآمدی و توان اداره کلان‌شهری همچون تهران و نیز پرداختن به مسائل فرهنگی در کنار مسائل عمرانی از جمله این شاخصه‌ها بود.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها