امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40194
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 103
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور همه تدابیر لازم برای تامین امنیت دیپلمات‌های خود در سوریه را بکار برده است.

در این بیانیه همچنین یادآوری شده است که در چارچوب «پل انسان دوستانه‌ای» که روز 28-27 آگوست بین مسکو و دمشق برقرار شد، دو فروند هواپیمای ترابری متعلق به وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه حدود 20 تن مواد غذایی لازم برای مردم سوریه را به دمشق منتقل کرده و در بازگشت به کشور 116 نفر از شهروندان روسی و برخی دیگر اتباع سایر کشورهای جامعه مشترک المنافع که در پی تشدید وخامت اوضاع در سوریه خواستار ترک این کشور بودند را به مسکو بازگرداند.

وزارت امور خارجه روسیه تاکید کرده است که این عملیات انسان دوستانه با تضمین امنیت کامل از سوی دولت سوریه امکان پذیر گردید.

بر اساس این اطلاعات، دولت فدراسیون روسیه همچنان ارائه کمک‌های انسان دوستانه به ملت سوریه چه از طریق سازمان‌های فعال در این زمینه و چه بصورت دوجانبه و همچنین کمک به اتباع روسی که همچنان در خاک سوریه بوده و تمایلی برای ترک این کشور ندارند، ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار