امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40196
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «جانتورا ساتی‌بالدیف» نخست وزیر قرقیزستان با ارسال پیامی برای اسحاق جهانگیری، انتصاب وی به سمت معاون ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «جانتورا ساتی‌بالدیف» نخست وزیر قرقیزستان با ارسال پیامی برای اسحاق جهانگیری، انتصاب وی به سمت معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: «اجازه دهید از طرف خود و به نمایندگی از دولت جمهوری قرقیزستان تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت انتصاب جنابعالی به مقام معاون اول ریاست جمهوری اسلامی ایران اظهار نمایم.»
 
وی در ادامه افزوده است: «اطمینان دارم که فعالیت جنابعالی در این مقام مهم باعث بهره‌برداری همه‌جانبه از توانمندی‌های جمهوری قرقیزستان و جمهوری اسلامی ایران در زمینه توسعه و تعمیق همکاری‌های دوجانبه به نفع کشورها و ملت‌هایمان در آینده خواهد بود.»
 
نخست وزیر قرقیزستان در پایان تصریح کرد که «زمان را مغتنم شمرده و سلامتی، تندرستی و موفقیت را برای جنابعالی و صلح و رفاه برای ملت دوست یعنی ایران آرزو می‌کنم.»

تأکید نخست وزیر قرقیزستان بر تعمیق همکاری‌ها در حالی است که در دهه پایانی شهریورماه دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان در نشست آتی سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای که در «بیشکک» پایتخت قرقیزستان برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

در این سفر رئیس جمهور کشورمان با برخی مقامات عالی‌رتبه قرقیزستان و همچنین برخی سران کشورهای عضو سازمان مذکور دیدارها و مذاکراتی را انجام خواهد داد.

این در حالی است که سفر رئیس جمهور کشورمان به بیشکک و شرکت در نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای، اولین سفر خارجی دکتر روحانی پس از انتخاب به سمت ریاست جمهوری کشورمان می‌باشد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها