امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4021
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 136
کاظم جلالی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست مشترک کمیته 16 نفره وحدت اصولگرایان با ...

کاظم جلالی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست مشترک کمیته 16 نفره وحدت اصولگرایان با غلام‌علی حدادعادل گفت: در این جلسه ابتدا آرایش سیاسی فضای کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حدادعادل نیز توضیحات خود را در این ارتباط به اعضا ارائه کرد.

وی افزود: چگونگی تشکیل ائتلاف پیشرفت و مسأله رسیدن به وحدت در این ائتلاف از دیگر مسائل مطروحه توسط حداد بود که وی عنوان کرد که در این مسأله نظرسنجی و سایر عوامل مدنظر است که البته تا کنون نظرسنجی که مورد تأیید ائتلاف باشد انجام نشده و این نظرسنجی در زمان خود انجام خواهد شد.

رئیس فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: این عضو ائتلاف پیشرفت ادامه داد که درب ائتلاف به روی سایرین بسته نیست و هر نامزدی که دارای کف رأی در جبهه اصولگرایی باشد می‌تواند به ائتلاف راه پیدا کند.

جلالی خاطرنشان کرد: رئیس فراکسیون اصولگرایان ضمن ارائه تحلیل خود از وضعیت موجود کشور و از جریانات سیاسی حاضر در صحنه، به تبیین وضعیت موجود کشور و راه‌های برون‌رفت از این وضعیت پرداخت و به سؤالات حاضران که در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مطرح شد پاسخ داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها