امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40214
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در حاشیه مراسم ختم معین رئیسی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در حاشیه مراسم ختم معین رئیسی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در عرصه بین‌الملل سهم هرکس را به اندازه اقتدار آن خواهند داد و به اندازه چانه‌زنی در پشت میز مذاکره.

وی افزود:‌ مذاکره‌کنندگان نیز در حالی موفق خواهند بود که اقتدار مردم و کشورشان را نمایندگی کنند و پشت میز مذاکره بنشینند در غیر این صورت تنها باج دادن و امتیاز دادن باقی خواهد ماند.

شریعتمداری با تأکید بر این موضوع که اگر قرار بود به قدرتها باج بدهیم اصلاً ‌انقلاب نمی‌کردیم، گفت: انقلاب اسلامی ما نوعی خروش علیه نظام سلطه بود و تا کنون نیز هرجا که دستاوردی داشتیم نتیجه مقاومت بوده است.

وی با اشاره به جنگ هشت ساله علیه جمهوری اسلامی نیز گفت: در جریان جنگ هشت ساله که چند کودتا را خنثی کردیم و حمله همه جانبه عراق علیه کشورمان داشتیم، هیچ وقت تسلیم نشدیم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: در همان دوران، نهضت آزادی جزوه‌ای را با عنوان پایان عادلانه جنگ بی‌پایان منتشر کرد و در آن جزوه ضمن آنکه به رزمندگان اسلام بی‌احترامی کرده بود عنوان می‌کرد که خدا همانطور که به شیر پنجه قدرتمندی برای حمله داده است به آهو نیز پایی برای گریز داده و چنین نسخه‌ای را برای جنگ ما می‌کشیدند. این در حالی است که مردم ما در جنگ تحمیلی با مقاومت توانستند به پیروزی برسند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان در پایان خاطرنشان کرد: آقایان در گذشته به دنبال 20 سانتریفیوژ بودند که کشورهای غرب به آنان نمی‌دادند چرا که التماس می‌کردند ولی الآن ما توانستیم چندین هزار سانتریفیوژ داشته باشیم. در حقیقت کسی که اهل تدبیر باشد از امتیازدهی یک‌جانبه سخن نمی‌گوید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها