امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40223
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در دیدار با جان عبید وزیر خارجه اسبق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در دیدار با جان عبید وزیر خارجه اسبق لبنان،‌ آخرین تحولات جاری در لبنان و منطقه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

سفیر کشورمان هدف از سیاست‌های آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای آن در حمایت از اقدامات نفرت‌انگیز و ضد انسانی گروه‌های تکفیری و ایجاد فتنه مذهبی در منطقه را صیانت از امنیت رژیم صهیونیستی برشمرد.

رکن‌آبادی با اشاره به مواضع ثابت و استوار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ایستادگی کامل در کنار مقاومت ضد صهیونیستی، بر ضرورت هوشیاری هر چه بیشتر رهبران سیاسی و ملت‌های منطقه به منظور شکست نهایی تلاش‌های مذبوحانه کسانی که جان و امنیت مردم را قربانی نقشه‌های شوم تروریستی خود می‌کنند، تأکید کرد.

وزیر خارجه اسبق لبنان نیز با بیان اینکه افراط‌گری‌ها و جنایات گروه‌های مسلح تکفیری با هدف تشویش چهره نورانی اسلام و ادیان آسمانی و ایجاد فتنه مذهبی بین مذاهب مختلف طراحی شده، اهمیت بیش از پیش حکمت و درایت برای درک و خنثی ساختن برنامه‌های استکبار و حامیان رژیم صهیونیستی را مورد تأکید قرار داد.

این سیاستمدار برجسته لبنانی همچنین حماسه سیاسی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری را حاصل درایت و حکمت مقام معظم رهبری توصیف و برای دولت روحانی آرزوی موفقیت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها