امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40224
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌عصر امروز مراسم رونمایی از کتاب خوابگردها در حوزه فعالیت‌های پنهان گروهک منافقین در فرهنگسرای اندیشه رونمایی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌عصر امروز مراسم رونمایی از کتاب خوابگردها در حوزه فعالیت‌های پنهان گروهک منافقین در فرهنگسرای اندیشه رونمایی شد.

در این مراسم ابراهیم خدابنده از اعضای نجات‌یافته گروهک منافقان گفت: من به مدت 23 سال یعنی از سال 59 تا سال 82 در بخش بین‌المللی گروهک منافقین فعالیت می‌کردم اما در سال 82 لطف خدا شامل حالم شد و نجات پیدا کردم و در این مدت 10 سال نیز درباره فرقه‌های مخرب که اذهان را کنترل می‌کنند، فعالیت می‌کنم.

وی افزود: فرقه روجویه دو سال است که به طور مستمر و فعال به دنبال تغییر تاریخچه‌اش است تا تاریخ هشت سال همکاری خود با صدام را پاک کند اما این کتاب اسناد ربع قرن ارتباط این فرقه با بعثی‌ها را نشان می‌دهد که ارتباط آنها حتی پیش از وقوع جنگ تحمیلی بوده است.

این عضو نجات‌یافته گروهک منافقین اظهار داشت: اگر بررسی دقیقی شود آنها به نوعی مشوق صدام بودند اما جوری به ما تلقین می‌کردند که انگار مستقل از صدام می‌جنگند و این برای ما در آن سالها قابل قبول نبود و با مغزشویی فکر می‌کردیم برای انقلاب و میهنمان تلاش می‌کنم.

وی در ادامه با اشاره به رأفت و رحمت جمهوری اسلامی ایران درباره اعضای توبه‌کننده از گروهک منافقین گفت: در بسیاری از کشورها مجازات اعدام وجود ندارد یک استثناء وجود دارد و آن هم همکاری با دشمن در حال جنگ است. با این وجود جمهوری اسلامی ایران طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مجاهدینی را که توبه کنند و برگردند می‌بخشد و 700-800 نفر از جمله من از این قانون استفاده کرده‌ام و به همین دلیل فکر می‌کنم جمهوری اسلامی در این مقوله بسیار مظلوم است.

خدابنده گفت: الآن گروهک منافقین تلاش می‌کنند سابقه ننگین همکاری خود با صدام را پاک کند اما این کتاب با ارائه اسناد و مدارک بارزترین نوع خیانت‌های آنها را نشان می‌دهد اما غرب باز هم به روی مبارک نمی‌آورد و هنوز که هنوزه است از آنها حمایت می‌کند. اسناد و مدارک بسیاری وجود دارد که رجوی و منافقین با صدام در مقابل ملت ایران همکاری می‌کردند و وقتی که صدام سرنگون شد تلاش کردند که جایگزینی پیدا کنند و بهترین گزینه برای آنها اسرائیل بود. هم‌اکنون اگر تبلیغات مجاهدین را ببینید تماماً به نفع اسرائیل نه برای جلب نظر مردم ایران.

وی افزود: در بحث ترورهای بعد از سال 76 جلسه‌ای در عراق داشتیم که رجوی در آن می‌گفت که اول سران رژیم را ترور کردیم بعد به بریدن سرانگشتان نظام روی آوردیم، بعد هم سراغ خمپاره زدن در شهرها و ترور اشخاصی چون صیاد شیرازی می‌رویم در حالیکه سفارش ترور صیاد شیرازی را صدام به رجوی داده بود.

این عضو توبه کننده از منافقین اظهار داشت:‌ در این چند سال که از گروهک جدا شده‌ام آرزو داشتم که این 120ساعت نوار و مدارک به دست آمده از منافقان پیاده و ترجمه شود که خدا را شکر انجام شد و در این ستاد روایت متفاوتی از 23سال فعالیت اخیر این گروهک آمده است.

سخنران دیگر این مراسم حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان مدیر مرکز اسناد انقلاب اسلامی بود.

وی در ابتدا از نقش وافر حجت‌الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات در آماده شدن این کتاب تشکر کرد و با اشاره به تاریخچه این سازمان گفت: نکته مهم این است که بررسی شود چرا سازمان مجاهدین به این منجلاب کشیده شد، چرا سازمانی که برای مبارزه با استبداد تأسیس شد هم‌اکنون به منجلاب استبداد کشیده شده است و دستش به پاکترین خون‌های انسان‌های مجاهدی چون شهید صدوقی، شهید مدنی،‌شهید دستغیب، شهید رجایی و امثال اینها رنگین شد. چرا آنها به سازمان مخوفی تبدیل شدند که یک فرد را تنها به جرم داشتن محاسن می‌کشند.

وی افزود: سرنوشت این گروهک به جایی رسید که در نهایت به صدام پناهنده شدند به نقطه‌ای که حتی سلطنت‌طلب‌های ض انقلاب هم از پذیرفتن این ننگ طفره می‌رفتند.

روح‌الله حسینیان گفت: این از الطاف خفیه خداوند است که این سازمان کار را با رسوایی خودش و با رسوایی غرب به پایان می‌رساند. غرب که جمهوری اسلامی ایران به حمایت از تروریست متهم می‌کرد امروز به جایی رسیده که از وهابیان تکفیری حمایت می‌کند اما گروهک آلوده منافقین را از لیست گروه‌های تروریستی خارج می‌کند.

مدیر مرکز اسناد انقلاب اسلامی در ادامه با تبیین این نکته که دلیل شکست و سقوط منافقان مشکل آنها در مبانی اعتقادی بود اظهار داشت: اختلاف آنها در مبانی فکری منجر به فاصله گرفتن از مردم و نظام اسلامی شد. همانطور که امروز هم همه مشکلات ما با مخالفان جمهوری اسلامی در همین مسئله اعتقادات در مبانی اسلام است. منافقان تفکرات التقاطی با مارکسیسم داشته است و بسیاری از دیگر از مخالفان جمهوری اسلامی ایران هم تفکرات التقاطی با اندیشه لیبرالیسم دارند. مشکل اصلی مخالفان ما این است که اسلام را بر مبنای اسلام و سنت معصومان استنتاج نمی‌کنند.

حسینیان گفت:‌این کتاب پرده از روابط خودفروختگی یک فرقه بسیار دربسته را بر می‌دارد و ارتباط آنها با دشمنان ایران را افشاء می‌کند. اسناد این کتاب همه مستند به صوت و تصویر است و این برای آیندگان روشن خواهد شد که دشمنان جمهوری اسلامی چه کسانی هستند و غربی‌ها چقدر متناقض در قبال جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌کنند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها