امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4023
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 125
حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه شورای رقابت یک نهاد معتبر و رسمی از سوی دولت است، اظهار کرد: شورای رقابت با ...

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه شورای رقابت یک نهاد معتبر و رسمی از سوی دولت است، اظهار کرد: شورای رقابت با توجه به ماده 61 حق قیمت‌گذاری و تنظیم بازار را دارد.

وی با توجه به نزدیک بودن انتخابات و زیاد شدن سفرهای استانی افزود: دولت باید در صدد جمع و جور کردن و نظارت بیشتر تنظیم بازار باشد و سفرهای استانی که متأسفانه جنبه تبلیغاتی پیدا کرده ضرورت چندانی ندارد.

رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی با توجه به راکد بودن بازار خودرو در روزهای اخیر اظهار کرد: راکد بودن بازار خودرو به ضرر قطعه سازان و اشتغال و به طور کلی به ضرر اقتصاد کشور است.

وی با توجه به جمع بندی قیمت‌ها و اعلام قیمت جدید بیان کرد: قیمت جدید خودرو منطقی است و خودروسازان نمی‌توانند تمکینی داشته باشند.

فولادگر در پایان افزود: به دلیل اینکه شورای رقابت با توجه به ماده 61 حق قیمت‌گذاری و تنظیم بازار را دارد، خودرو سازان حق تمکین ندارند و شورای رقابت در صورت بروز هر گونه تخلف برخورد قانونی می‌کند.
انتهای پیام/2301/ع20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها