امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40235
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدامات تروریستی و انفجارهای روزهای اخیر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدامات تروریستی و انفجارهای روزهای اخیر در بغداد و برخی دیگر از شهرهای عراق که منجر به کشته و زخمی شدن جمع کثیری از مردم بیگناه و بی دفاع این کشور شده را جنایتی ضد بشری و در راستای اهداف تفرقه افکنانه و تخریب منافع و مصالح ملی این کشور دانست و خواهان حفظ و تقویت وحدت و همبستگی ملی مردم عراق شد.

عراقچی افزود: موفقیت‌های دولت منتخب و مردمی عراق در صحنه سیاسی و نیز روند پیروزی‌های مردم این کشور در زمینه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی امروز مورد کینه دشمنان داخلی و خارجی این کشور قرار گرفته است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن این اقدامات تروریستی و تسلیت به خانواده‌های قربانیان، فجایع اخیر عراق را در ادامه حرکت‌های دشمنان منطقه‌ای و بین المللی این کشور و عوامل داخلی آنان و در راستای منافع دشمنان اسلام و وحدت مسلمانان در شرایط حساس کنونی دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار