امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40243
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طبق هماهنگی‌های انجام شده و توافق نماینده پرسپولیسی‌ها با مسئولان باشگاه عجمان قرار بود 500 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طبق هماهنگی‌های انجام شده و توافق نماینده پرسپولیسی‌ها با مسئولان باشگاه عجمان قرار بود 500 هزار دلار امروز به حساب مسئولان عجمان پرداخت شود تا رضایتنامه محمدرضا خلعتبری را برای همراهی پرسپولیس صادر کنند اما با توجه به برخی قول‌هایی که به مسئولان عجمان از طرق مختلف داده شده بود این اتفاق نیفتاد و مسئولان عجمان ناراحتی خود را از این بابت به خلعتبری و مدیر برنامه‌هایش اعلام کردند.

این در شرایطی است که عجمانی‌ها دوست دارند زودتر تکلیف خلعتبری روشن شود تا مهاجم مورد نظر خود را جذب کنند به همین دلیل مسئولان عجمان از این بابت بسیار ناراحت شده‌اند و به بدقولی پرسپولیسی‌ها اعتراض‌هایی را داشته‌اند اما از این طرف هم مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند تا ارز مورد نیاز را تهیه و به امارات ارسال کنند.

این در شرایطی است که یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس هم باید به امارات برود تا توافقنامه خود را با عجمانی‌ها امضا کند. درست است که فعلاً‌ عجمانی‌ها مدت خاصی را برای پرداخت پول اعلام نکرده‌اند اما گفته می‌شود آنها در صورتی که پرسپولیسی‌ها به وعده خود عمل نکنند اعلام کرده‌اند که شاید تصمیم‌های دیگری یعنی دادن خلعتبری به تیم‌های دیگر و یا منصرف شدن فروخته شدن این بازیکن را بگیرند. این در شرایطی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده‌اند که خلعتبری را پرسپولیسی بدانید و شاید او در دربی بازی کند.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها