امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40244
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی‌اکبر متکان معاون مالی سابق وزارت علوم در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی‌اکبر متکان معاون مالی سابق وزارت علوم در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم معین رئیسی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در جمع خبرنگاران گفت: انتصابات جدید در وزارت علوم برای من قابل توجیه نیست. کسی که سرپرست است اول باید اطمینان پیدا کند که در وزارتخانه می‌ماند و بعد افراد جدید را در این وزارتخانه منصوب کند چون اگر وی برای وزارت علوم معرفی نشد، شاید وزیر بعدی نتواند با این افراد کار کند.

وی افزود: انتصابات جدید در وزارت علوم یک تنش است و امیدواریم ادامه تنش‌ها را در وزارت علوم شاهد نباشیم چرا که اگر این انتصابات گسترده شود از حالت ضرورت خارج می‌شود.

معاون مالی سابق وزارت علوم تصریح کرد: از طرف دیگر اگر این انتصابات گسترده شود با شعار اعتدال دولت در تضاد خواهد بود و  به معنای افراطی‌گرایی خواهد بود.

متکان با شتابزده خواندن بخشنامه‌های اخیر سرپرست وزارت علوم در خصوص پذیرش دانشجویان بورسیه و جذب هیئت علمی گفت: قطعا هم دیوان عدالت اداری و هم محاکم قضایی این تصمیم را نخواهند پذیرفت چرا که در زمان دکتر دانشجو نیز ورود به گذشته وجود نداشت.

وی تصریح کرد: وزارت علوم در بحث بورسیه و جذب هیئت علمی نه تنها هیچ مشکل مالی ندارد بلکه امسال با افزایش بودجه نیز مواجه است.

متکان در پایان خاطرنشان کرد: سرپرست وزارت علوم تصمیم گرفته است که در خصوص جذب هیئت علمی هر اقدامی با مشورت وی صورت پذیرد که این با شعار تمرکز‌زدایی دولت جور در نمی‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها