امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40255
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، هزاران معترض انگلیسی به جنگ با برگزاری تظاهرات مسیر اصلی منتهی ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، هزاران معترض انگلیسی به جنگ با برگزاری تظاهرات مسیر اصلی منتهی به دفتر نخست وزیر این کشور را بستند.

ائتلاف ضد جنگ در انگلیس امروز برای برگزاری تظاهرات در این کشور فراخوان داده بود. در فراخوان این ائتلاف آمده بود: بریتانیا، فرانسه و آمریکا در حال آغاز مداخله نظامی فاجعه‌بار دیگری هستند. هرگونه حمله به سوریه، علاوه بر تلفاتی که بر جای می‌گذارد، آتش جنگ داخلی در سوریه را شعله‌ورتر می‌کند و احتمال دخالت بیشتر قدرت‌های منطقه‌ای را افزایش می‌دهد.

این بیانیه می‌افزاید: اغلب مردم کشور از فجایع عراق، افغانستان و لیبی درس گرفته‌اند، اما سیاستمدارانمان درس نگرفته‌اند. ما باید تا جایی که می‌توانیم تظاهرات کنیم تا نگذاریم آن‌ها یکبار دیگر پای ما را به جنگ فاجعه‌بار دیگری باز کنند.

نظرسنجی‌هایی که در آمریکا و انگلیس انجام شده نشان می‌دهد اکثریت قریب به اتفاق مردم این دو کشور با اقدام نظامی در سوریه مخالف هستند. با این وجود مقامات دو کشور به بهانه وجود تسلیحات شیمیایی در سوریه، بر لزوم حمله به سوریه اصرار می‌ورزند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها