امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40271
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 127
عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون در هفته ...

عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون در هفته آینده اظهار داشت: مقرر شده بود که رئیس جمهور اسامی وزرای پیشنهادی را به مجلس اعلام کند که این مسئله صورت نگرفت.
وی افزود: نمایندگان مجلس از 15 شهریور به مرخصی تعطیلات تابستان می‌روند و به احتمال بسیار اسامی وزرای پیشنهادی نیز اعلام نمی‌شود.
بزرگ‌نژاد عنوان کرد: زمانی که رئیس جمهور، اسامی وزرای پیشنهادی را به مجلس معرفی می‌کند، یک هفته بعد مجلس پس از بررسی برنامه‌ها و عملکرد گذشته وی، رأی‌گیری را انجام می‌دهد.
وی ادامه داد: با توجه به آگاهی رئیس جمهور به قوانین مجلس، به احتمال بسیار زیاد، وزرای پیشنهادی مهر ماه به مجلس معرفی می‌شوند.
*بازدید سرزده اعضای کمیته آموزش و پرورش مجلس از برخی مدارس تهران
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: هفته آینده سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون حضور پیدا می‌کند تا برنامه‌های خود را با توجه به بازگشایی مدارس اعلام کند.

وی اضافه کرد: اعضای کمیته آموزش و  پرورش کمیسیون آموزش مجلس نیز روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه به صورت سرزده از مدارس مناطق مختلف تهران بازدید می‌کنند تا از نزدیک شاهد مشکلات و وضعیت مدارس با توجه به بازگشایی مدارس باشند.
بزرگ‌نژاد گفت: اعضای این کمیته قصد دارند پس از بازدید و جمع‌آوری اطلاعات و مشکلات مدارس،‌ این مطالب را در روز سه‌شنبه با سرپرست جدید وزارت آموزش و پرروش در میان بگذارند.

وی افزود: هفته آینده در کمیسیون آموزش مجلس از وزیر قبلی وزارت بهداشت و درمان تقدیر می‌شود و آقای هاشمی وزیر بهداشت و درمان نیز با حضور در این کمیسیون برنامه‌های خود را در خصوص پذیرش دانشجو در مقطع پزشکی و مشکلات آن اعلام می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها