امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40286
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید الشهابی در مصاحبه با شبکه العالم گفت: حکام عرب خلیج فارس حمله به سوریه و تسلط غیرقانونی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید الشهابی در مصاحبه با شبکه العالم گفت: حکام عرب خلیج فارس حمله به سوریه و تسلط غیرقانونی نظامیان مصر بر کرسی ریاست جمهوری را باعث تحکیم جایگاه خود و مانع بروز تغییرات سیاسی اساسی در کشورهای خود می دانند.

وی افزود: حاکمان عربستان و بحرین به اهداف خود دست نخواهند یافت زیرا برخلاف سنت الهی رفتار می کنند و توسل به زور و خشونت باعث حفظ تاج و تخت حُکّام ستمگر نخواهد شد. سرکوب مردم شاید در کوتاه مدت اثراتی داشته باشد ولی مردم را از حق تعیین سرنوشت خود محروم نخواهد کرد .

الشهابی تصریح کرد: انقلاب بحرین انقلابی صرفاً داخلی است و مردمی که تاکنون تسلیم حاکمیت نشده اند، به انقلاب خود همچنان ادامه خواهند داد و علاوه بر این، اتباع بحرینی مقیم خارج، از انقلاب هموطنان خود حمایت می کنند و صدای انقلاب آنها را به گوش جهانیان می رسانند و با مجامع حقوقی و سیاسی بین المللی برای انعکاس اوضاع بحرین به این مجامع در ارتباط هستند .

وی با تاکید بر اینکه ارتباط هموطنان داخل و خارج بحرین با یکدیگر برای تداوم و موفقیت انقلاب ضروری است، گفت: رژیم حاکم آل خلیفه به هر روشی برای سرکوب مردم متوسل می شود که این امر بیانگر درماندگی حکومت در برابر مردم است.

الشهابی تصریح کرد: ملت های منطقه طی دو سال گذشته با پول های نفت، سلاح های ساخت غرب و کمک های امنیتی غرب سرکوب شده اند تا نتوانند به فعالیت های خود ادامه دهند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها