امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40338
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 71
حامد افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به کسب مقام قهرمانی زیر 16 و 18 سال فرزندان تحت پوشش بهزیستی در مسابقات فوتسال جام جهانی ...

حامد افراسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به کسب مقام قهرمانی زیر 16 و 18 سال فرزندان تحت پوشش بهزیستی در مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک در کرواسی اظهار داشت: در حال حاضر رئیس سازمان بهزیستی کشور تأکید بر توانمند سازی جامعه هدف و به ویژه در حوزه ورزش دارد.

وی تصریح کرد: پس از حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در این سازمان، توجه به معقوله ورزش نیز افزایش یافت، در حال حاضر اقدامات خوبی در حوزه ورزش در سطح کشور برای فرزندان تحت پوشش بهزیستی رخ داده است.

افراسیابی بیان داشت: برگزاری مسابقات فصلی در رشته‌های مختلف فرصت خوبی را برای انتخاب افراد شایسته‌تر در مسابقات جهانی برای سازمان بهزیستی فراهم کرده است و این در حالیست که به زودی مسابقاتی در بابلسر ویژه فرزندان تحت پوشش بهزیستی برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل عمومی و خدمات بهزیستی خاطرنشان کرد: با توافقات صورت گرفته قرار است تیم فوتسال بهزیستی در مسابقات لیگ برتر شرکت کند که این حضور می‌تواند فرصت خوبی را برای شناخت هموطنان از اقدامات انجام شده در حوزه توانمند‌سازی و ورزش از سوی سازمان بهزیستی فراهم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها