امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4035
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی گیلان، به مناسبت جشن توانمندسازی مددجویان بهزیستی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی گیلان، به مناسبت جشن توانمندسازی مددجویان بهزیستی کشور که در سالن حوزه هنری تهران با همت بهزیستی و با حضور رئیس جمهور برگزار شده بود، تابلو فرش «صلح دوم» و با نام «دین و انبیا» که توسط هنرمند معلول گیلانی طراحی و بافته شده بود از طریق سازمان بهزیستی کشور به رئیس جمهوری ایران اهدا شد.

در مراسم توانمندسازی 120 هزار نفر مددجوی بهزیستی، سرپرست وزارت تعاون کار و امور اجتماعی، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیران کل بهزیستی استان‌ها، معاونان و دیگر مسئولان حضور داشتند.

رئیس جمهور در این مراسم گفت: این هدیه تابلو فرش تنها یک فرش نیست بلکه یک اثر هنری است که یک اندیشه بزرگ دارد که به نوبه خود در جهان بی‌نظیر است.

محمد محمدی دعوی‌سرایی، بافنده فرش نیز ضمن قدردانی از رئیس جمهور و وزیر رفاه، اظهار کرد: یک تابلو فرش دیگر با نام «عشق و صلح» را به نام ریاست جمهوری و از طرف تمام مردم ایران به ریاست آکادمی نوبل اهدا می‌کنم تا بیش از پیش توانمندی‌های معلولان زیرپوشش بهزیستی در سطح جهان به نمایش برسد.

محمد محمدی دعوی‌سرایی از معلولان ناشنوای گیلان است.

ا‌نتهای پیام/2300/خ/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها