امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40365
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 36
«احمد عسراوی»، عضو دفتر اجرایی کمیته هماهنگی معارضان سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تاکید کرد، ما ...

«احمد عسراوی»، عضو دفتر اجرایی کمیته هماهنگی معارضان سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، تاکید کرد، ما در کمیته هماهنگی معارضان سوری با وجودی‌که در جریان معارض با نظام سوریه قرار داریم، اما در برابر هرگونه تجاوز احتمالی آمریکایی و یا غیر آمریکایی به خاک سوریه مخالفت و در برابر آن ایستادگی می‌کنیم.

العسراوی در ادامه افزود: به نظر می‌رسد که دولت آمریکا برای تجاوز به سوریه از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده است، به ویژه آنکه کمیته تحقیق بین المللی همچنان در سوریه به سر می‌برد و به تحقیقات خود در خصوص استفاده از سلاح شیمیایی ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: اگر دولت آمریکا می‌خواهد عاملان واقعی و اصلی استفاده از سلاح‌های شیمیایی را شناسایی کند، باید در انتظار پایان کار کمیته تحقیق باشد. اما بدون تردید با توجه به این نحوه تعامل آمریکا تردیدی باقی نمی‌ماند که این کشور پیشاپیش هماهنگی‌های لازم با کشورهای غربی برای حمله به سوریه را انجام داده است.

العسراوی تاکید کرد که هدف این تجاوز احتمالی از بین بردن قدرت و توان نظامی سوریه است، به خصوص اینکه این قدرت از جمله مهمترین عوامل تهدید کننده موجودیت رژیم صهیونیستی و در این مدت نیز ارتش سوریه ثابت کرد که دارای انبارها و ذخایر گسترده موشکی است، به همین دلیل آمریکا و غرب تصمیم گرفتند تا این قدرت سوریه هدف قرار دهند و به این طریق امنیت رژیم صهیونیستی را برای سال‌های آینده تضمین کنند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار