امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40368
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عنوان کرد که اسامی معاونان وزرات ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عنوان کرد که اسامی معاونان وزرات امور خارجه روز شنبه اعلام خواهد شد.

براساس آخرین شنیده‌ها از وزارت امور خارجه مرتضی سرمدی به عنوان مشاور عالی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و جایگزین سید امیرمنصور برقعی قائم مقام قبلی به فعالیت مشغول خواهد شد.

برقعی نیز قرار است در سمت مشاور وزیر خارجه به فعالیت ادامه دهد.

سید عباس عراقچی معاون آسیا و اقیانوسیه، حسین امیرعبداللهیان معاون آفریقا و عربی و حسن قشقاوی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه در سمت‌های خود ابقا می‌شوند.

مهدی دانش یزدی نیز به جای محمدمهدی آخوندزاده معاون امور حقوقی و بین‌المللی این وزارتخانه می‌شود.

براساس این شنیده‌ها محمدمهدی آخوندزاده کماکان نماینده ویژه ایران در امور دریای خزر خواهد بود.

گفته‌ می‌شود مجید تخت روانچی دستیار سابق کمال خرازی و سفیر اسبق ایران در سوئیس نیز به جای علی اصغر خاجی عهده‌دار معاونت اروپا و آمریکا ‌خواهد شد.

مرضیه افخم نیز به عنوان سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه عهده دار این سمت می‌شود.

پس از آنکه بهروز کمالوندی معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه به همراه صالحی و به عنوان سرپرست معاونت بین‌الملل سازمان انرژی اتمی از این وزارتخانه رفت، اخیرا نام محمدتقی موید مدیرکل اموال، ساختمان و پشتیبانی و سفیر سابق ایران در تونس نیز به عنوان یکی از گزینه‌های مطرح تصدی معاونت اداری و مالی شنیده می‌شود.
  انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها