امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40373
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سهم علنی مجلس و همچنین ادامه رسیدگی به طرح اصلاح مواد 38 و 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 در دستور کار نشست روز یکشنبه هفته آتی این کمیسیون قرار دارد.

طرح الحاق یک تبصره به ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده، طرح لغو بند 58 قانون بودجه سال 1392 کل کشور و همچنین طرح تشکیل شورای عالی اقتصاد مقاومتی کشور روز یکشنبه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد رسیدگی قرار می گیرد.

همچنین اعضای این کمیسیون به بررسی طرح یک فوریتی تمدید مهلت اجرای آزمایشی اصلاحیه قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث و بررسی لایحه ایجاد مناطق ویژه اقتصادی لار و خیرآباد می‌پردازند.

نشست مشترک نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره استماع برنامه‌های وزارتخانه‌های مزبور در سال جاری و نیز بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی روز ساعت 14 سه‌شنبه هفته آتی برگزار می‌شود.

همچنین این کمیسیون نشست مشترکی با محمد‌رضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره استماع برنامه‌های این وزارتخانه در سال جاری و بررسی مسائل و مشکلات صنعت و تجارت در کشور خواهد داشت.

مسائل و مشکلات گندم پایان وقت روز سه‌شنبه هفته آتی با حضور محمد‌رضا نعمت‌زاده و محمود حجتی وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و معاونان و مسئولان ذیربط بررسی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار