امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40374
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی، دو نفر از اعضای این کمیسیون را برای انتخاب یک نفر در صحن علنی به عنوان ناظر در شورایعالی آب موضوع ماده 10 قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی انتخاب می‌کنند.

ادامه رسیدگی به گزارش کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست درباره طرح کاهش آلودگی‌های کشور و طرح یک فوریتی الزام دولت به حمایت از استان‌هایی که مورد هجوم پدیده ریزگرد‌ها قرار دارند در دستور کار نشست روز یکشنبه این کمیسیون قرار دارد.

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی عصر روز سه‌شنبه هفته آینده به منظور بحث درباره مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و برنامه‌های آتی در این کمیسیون حاضر می‌شود.

کارگروه آب، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست شنبه هفته آتی با دستور کار ادامه رسیدگی به طرح نجات و احیای دریاچه ارومیه و تالاب‌های کشور با حضور دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت نیرو، جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها