امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40379
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت امور خارجه کوبا اعلام کرد: حمله به سوریه عواقب و تبعات بسیار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت امور خارجه کوبا اعلام کرد: حمله به سوریه عواقب و تبعات بسیار خطرناکی برای خاورمیانه خواهد داشت.

این وزارتخانه افزود: این حمله نقض آشکار مبانی منشور سازمان ملل متحد و قوانین بین المللی خواهد بود و خطرات علیه صلح و امنیت بین المللی را افزایش خواهد داد.

رافائل کوره آ رئیس جمهوری اکوادرو نیز بر مخالفت کشورش با هرگونه دخالت خارجی بویژه نظامی در سوریه تاکید کرد.

"اوو مورالس" رئیس جمهور بولیوی نیز تهدیدات برای حمله نظامی به سوریه را محکوم کرد و در کاخ ریاست جمهوری در لاپاز گفت: ما هرگونه دخالت نظامی خارجی در سوریه را رد و محکوم می کنیم.

وی استفاده از سلاح های شیمیایی را کار گروههای مسلح در سوریه دانست و گفت: استفاده از مواد شیمیایی را نمی پذیریم که براساس اطلاعات ما از سوی گروههایی مورد استفاده قرار گرفته است که به مسیر دموکراسی و دولت سوریه ضربه می زنند.

نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا نیز تهدیدات غرب در حمله نظامی به سوریه را محکوم کرد.

مادورو در جریان سفرش به غرب ونزوئلا گفت: مسئولان ونزوئلا نقشه ای را خنثی کردند که هدف از آن ترور من در لحظه ای بود که حملات احتمالی علیه سوریه روی می دهد.

وی افزود: مسئولان ونزوئلا دو تبعه کلمبیا را در ارتباط با این نقشه ترور دستگیر کرده‌اند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها