امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40383
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، یک مقام شورای امنیت روسیه تاکید کرد که اقدام نظامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، یک مقام شورای امنیت روسیه تاکید کرد که اقدام نظامی غرب علیه سوریه کل منطقه خاورمیانه را دچار هرج و مرج کرده و باعث تقویت مواضع القاعده خواهد شد.

این مقام روس که نامش فاش نشده است،  طرح برخی کشورهای غربی برای حمله به سوریه را «یک ماجراجویی خطرناک» نامید که نتیجه آن نه تنها آسیب دیدن بیشتر مردم سوریه، بلکه مردم کشورهای همسایه و حتی مردم در خود آن کشورهای غربی خواهد بود.

وی افزود: بدون تردید استفاده از سلاح شیمیایی از طرف هر کس که باشد، غیر قابل قبول و ممنوع است. ولی فعلا پاسخ این سئوال معلوم نیست که چه کسی در سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است: دولت یا مخالفان؟ این بازرسان سازمان ملل که در حال حاضر در سوریه بسر می‌برند هستند که باید به این سئوال پاسخ دهند. جامعه بین‌الملل باید منتظر نتیجه تحقیقات آنها باشد.

این اظهارات در حالی صورت گرفته است که برخی کشورهای غربی در حال بررسی امکان اقدام نظامی علیه سوریه به بهانه بکارگیری سلاح شیمیایی هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها