امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40394
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه آئین گشایش استودیو ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه آئین گشایش استودیو موزه موسیقی درباره مؤسسات و جشنواره‌های تازه تأسیس و امتداد یا عدم ادامه فعالیت آن‌ها در دولت بعدی گفت: آن‌چه تا کنون انجام گرفته بر مبنای تفکر، برنامه‌ریزی و مشورت‌ها اتفاق افتاده و ما باید این اتفاقات را مورد دقت قرار دهیم. به یقین زحمات زیادی در این راه کشیده شده‌است که هر کدام به فراخور حال منشأ حرکت‌های مثبتی بوده‌اند.

وی تأکید کرد: فکر می‌کنم نباید پیش‌داوری کنیم؛ نظر زودرس و با عجله ندهیم و این فعالیت‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. بدیهی است بودن و نبودن یا ادامه یک فعالیت به چند عامل بستگی دارد. یک عامل بودجه است. عامل دیگر شرایط اجتماعی و البته دلایل دیگر نیز وجود دارد. باید همه موضوعات مورد بررسی قرار گیرد.

وی درباره ارزیابی جشنواره‌ها تأکید کرد: هر جشنواره‌ای که در راستای تعالی هنری توانسته جایگاه شایسته‌ای بیابد؛ باید باقی بماند. اگر لازم شد ساماندهی در این صورت اتفاق بیافتد؛ شاید تغییر زاویه دید را اعمال کنیم. در صورت فایده آن را ادامه می دهیم. به باور من باید قدردان زحمات افرادی باشیم که برای اعتلای فرهنگ کوشیده‌اند. نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی هر رخدادی را با دقت ببینیم. همانگونه که دوست داریم فعالیت‌های ما را نیز با دقت مورد برسی قرار دهند و بر این اساس کارها را پیش می‌بریم.

این مقام مسئول درباره اولویت‌ها درباره شروع به فعالیت ارکستر سمفونیک و اقدامات لازم در این راستا گفت: در صددیم که هر چه زودتر ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی را دوباره راه‌اندازی کنیم. علت این موضوع نیز این است که بسیاری از کارها را نباید در حوزه مدیریتی و دولتی پیش ببریم. به باور من باید رفته رفته هر کار را در مسیر خود هدایت کنیم. اگر بتوانیم در وهله اول هر یک از مسئولیت‌ها را در جایگاه خود تعریف کنیم خود به خود بسیاری از اتفاق ها خواهد افتاد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها